Facebook
Mediaelx
Team Mediaelx wenst jullie fijne feestdagen Team Mediaelx wenst jullie fijne feestdagen Team Mediaelx wenst jullie fijne feestdagen

Team Mediaelx wenst jullie fijne feestdagen
22 december 2023

Deel Deel

Vanuit Mediaelx willen we deze speciale gelegenheid benutten om u een vrolijk kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar toe te wensen. We hopen dat u geniet van deze feestdagen samen met uw dierbaren en dat 2024 u gezondheid, geluk en veel succes brengt.

We willen u ook bedanken voor uw vertrouwen en loyaliteit gedurende dit jaar dat ten einde loopt. Dankzij u hebben we kunnen blijven groeien en onze diensten op het gebied van CRM, digitale marketing en websites voor makelaars kunnen aanbieden. Zonder uw samenwerking en steun zou dit alles niet mogelijk zijn.

2023 is een jaar geweest vol uitdagingen, maar ook van prestaties en voldoening. We delen graag enkele hoogtepunten met u die we dit jaar hebben bereikt.


Opvallende prestaties in 2023: een blik op ons jaar

 

Nieuwe lanceringen: ontwerpen en herontwerpen van vastgoedwebsites

Elk ontwerp is als het bouwen van een uniek en op maat gemaakt huis, en we zijn verheugd te zien hoe ze tot leven komen! Veel klanten zijn ons blijven vertrouwen voor het herontwerpen van hun websites en om bij te blijven.


MLS met meer samenwerkingspartners

Onze MLS heeft dit jaar nieuwe samenwerkingspartners verwelkomd. Dit stelt ons in staat onze klanten een groter bereik en meer zichtbaarheid van hun eigendommen te bieden.

 

Nieuw WhatsApp-verspreidingskanaal met vastgoedtips

We hebben een nieuw WhatsApp-verspreidingskanaal gelanceerd met tips en trucs voor makelaars. Op dit kanaal delen we informatie en middelen die makelaars kunnen helpen hun bedrijf te verbeteren.

 

  • Mediaelx Digital Agency · Vastgoed-CRM (Spaans)

https://www.whatsapp.com/channel/0029VaEsza1FCCoYuf0Zab3L

  • Mediaelx Digital Agency · Real Estate CRM (Engels)

https://www.whatsapp.com/channel/0029VaEsza1FCCoYuf0Zab3L

 

Nieuwe functies van het CRM-systeem

We hebben nieuwe functies toegevoegd aan ons CRM-systeem om het beheer van makelaars te verbeteren. Deze nieuwe functies stellen makelaars in staat om tijd te besparen en efficiënter te zijn.

 

Toename van positieve beoordelingen

We zijn trots op het grote aantal positieve beoordelingen dat we hebben verzameld op ons Google Bedrijfsprofiel. Bedankt!

 

Groei van onze Facebook-groep

Onze groep op Facebook heeft een grote groei doorgemaakt. We zijn trots op de dagelijkse betrokkenheid. We nodigen u uit om deel te nemen:

https://www.facebook.com/groups/properties.costa.blanca.spain/

 

Uitbreiding van het team

We blijven groeien en ons team versterken om een nog uitzonderlijkere service te bieden. Kom meer te weten over wie we zijn: https://mediaelx.net/nl/over-ons/

Deelname aan evenementen

In 2023 zijn we aanwezig geweest op toonaangevende evenementen in de branche, waar we op de hoogte zijn gebleven van de nieuwste trends op het gebied van SEO en marketing. Deze bijeenkomsten bieden ons de kans om onze strategieën voortdurend te verfijnen en ervoor te zorgen dat we voorop blijven lopen in innovaties.

 Team Mediaelx wenst jullie fijne feestdagen

Vooruitkijkend naar de toekomst: 2024 staat voor de deur!

Dit zijn slechts enkele voorbeelden van wat we dit jaar hebben bereikt. We zijn ons ervan bewust dat de vastgoedsector een van de meest competitieve is. Daarom settelen we niet voor wat we hebben bereikt.

We willen blijven verbeteren en een kwalitatieve dienst aanbieden aan onze klanten. In 2024 hebben we plannen om innovatief te blijven en nieuwe oplossingen te ontwikkelen die aansluiten bij de behoeften van de vastgoedmarkt. Jullie vertrouwen is ons grootste geschenk, en samen staan we klaar om nog grotere hoogten te bereiken.

We hopen dat deze feestdagen u de gelegenheid geven om te genieten van het gezelschap van uw dierbaren. We wensen u het allerbeste voor het komende jaar. Moge het nieuwe jaar gevuld zijn met nieuwe kansen, opwindende projecten en natuurlijk, meer gedeelde successen.

Fotogalerij

Deel Deel

WhatsApp
Toegang aanvragen DEMO Consult an expert