Facebook
Mediaelx
Mediaelx wordt 22 jaar! Mediaelx wordt 22 jaar! Mediaelx wordt 22 jaar!

Mediaelx wordt 22 jaar!
22 januari 2024

Deel Deel

Mediaelx viert 22 jaar sinds de oprichting en we zijn erg trots om deze mijlpaal te delen. Niet alleen omdat het een speciale gelegenheid is, maar ook omdat het het resultaat is van constante inspanning en toewijding aan onze sector.

Natuur en gastronomie: Zo vieren we ons 22-jarig jubileum

Om dit jubileum te herdenken, maakten we een wandeling door El Hondo, een beschermd natuurlijk gebied met een grote verscheidenheid aan flora en fauna. We konden de adembenemende landschappen van deze plek bewonderen, evenals de talloze vogelsoorten die er wonen.

Na de wandeling gingen we naar Casa Sanchiz, in La Romana, waar we genoten van een heerlijke maaltijd. We proefden typische gerechten uit de regio, zoals gazpacho manchego, gachasmigas, of lokaal gerijpte vleeswaren met nougatroom, samen met wijnen met de herkomstaanduiding Alicante. Dit alles in een zeer landelijke en gastvrije sfeer.

 Mediaelx wordt 22 jaar!

Een bijeenkomst om de banden te versterken

Dit mooie samenzijn was een kans om de banden van ons team te versterken. We hebben een geweldig team van professionals met talent, ervaring en passie voor wat we doen. Ieder van ons draagt zijn waarde en visie bij.

We zijn een multidisciplinair team dat alle gebieden van vastgoed-CRM, webdesign en digitale marketing bestrijkt. Bovendien zijn we een team dat blijft groeien, zowel in aantal als in kennis en vaardigheden.

Helaas konden we niet rekenen op de aanwezigheid van alle leden van ons team, omdat sommigen van hen niet in de provincie Alicante wonen en gebruikmaken van de mogelijkheid tot telewerken. Desondanks hadden we hen zeer in gedachten en waarderen we hun inzet en betrokkenheid.

 Mediaelx wordt 22 jaar!

Bedankt voor deze 22 jaar van vertrouwen!

We danken iedereen, klanten en teamleden, voor hun rol in onze reis. Ze zijn onze reden van bestaan en inspiratie. Het vertrouwen dat ze in ons hebben gesteld, stimuleert ons om door te gaan met innoveren en het beste te bieden op het gebied van vastgoed-CRM, websites en digitale marketing.

Op naar nog vele jaren van gedeeld succes!

Fotogalerij

Deel Deel

WhatsApp
Toegang aanvragen DEMO Consult an expert